Berlin photodiary

Thursday, February 04, 2016


Berliin hoiab minus kohe päriselt ääretult erilist kohta. Sest tõttöelda on vähe kohti, mis suudavad mind nõnda koduselt ja omas elemendis tundma panna. Ja just seal kipub minus õitsele puhkema selline teistmoodi ning üdini värskendav motivatsioonipuhang, mis igal sammul just nagu suuremaks paisuks. Nagu ma oleksin kõigeks võimeline ja minu teel ei jääks ühtegi ust suletuks. Ja see on tõesti maagiline tunne.

Kuigi Berliin ei ole iseenesest just kuigi kaunis linn, pakatab see omamoodi ning erilistest nurkadest, mida igal sammul avastada. Selles linnas on lihtsalt elu ja see lihtsalt nakatab mind iga kord, kui sinna satun. 

Berlin keeps a very special place in my heart. Because, truth to be told, there are only a very few places out there that can make me feel like home. Or like I was in my own element. And for some reason, whenever I visit Berlin, this sudden burst of motivation hits me. Something totally different and refreshing, that just seems to grow and grow with every step I take. As if I could do anything and no door on my way will be left unopened. And that is what I call a magical feeling. 

Even though Berlin is not a particularly beautiful city, it is full-brimmed with unique and special corners to be discoverd. A different kind of...beautiful. :) There is just life in Berlin and it is trully infectious. 


  

You Might Also Like

0 comments